reklama

Targi Relaksu

reklama
Targi Relaksu
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Bracka 25, Warszawa
Kiedy: 2019-10-12 - 2019-10-13
Czas trwania: 11:00 - 19:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Bezpłatne warsztaty, dużo relaksu oraz polscy projektanci i manufaktury, m.in. biżuteria, moda, kosmetyki, ceramika, design, książki, zero waste i wiele innych – to wszystko czekać będzie 12 i 13 października w godz. 11.00-19.00 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich na wszystkich, którzy odwiedzą Targi Relaksu – pierwsze polskie targi ekologiczno-hobbystyczne.

W jednym miejscu w sercu Warszawy przez cały weekend będzie można poznać pomysły na różnorodne warsztaty i formy spędzania wolnego czasu, zgodne z ideologią slow life - niespiesznego życia. Poza tym mnóstwo produktów ekologicznych, zero waste i oczywiście polski design. Na targach nie zabraknie mody, biżuterii, wyposażenia wnętrz, książek, akcesoriów hobbystycznych.
W programie znajdą się m.in. warsztaty: kaligraficzne, baristyczne, z renowacji mebli, malowania henną, jogi twarzy, tańca ekstatycznego, warsztaty florystyczne, scrapbookingu, tworzenia zabawek dla zwierzaków, wyplatania bransoletek techniką makramy, wytwarzania osłonek zero waste na rośliny, plecenia jesiennych wianków do domu i na głowę itp.

Podczas Targów Relaksu odwiedzający zachęcani będą do wsparcia zwierzaków mieszkających w schronisku w Korabiewicach, a na stoisku Manufaktury Korabki będą mogli również poznać szczegóły procesu adopcyjnego.

Targi Relaksu mają na celu promowanie niespiesznego i naturalnego stylu życia, pełnego prostych przyjemności i jakościowego spędzania czasu wśród rodziny, znajomych i przyjaciół. A to wszystko w zgodzie z naturą.

Wejście na targi i wszystkie warsztaty jest bezpłatne.

Zapisy na warsztaty: https://forms.gle/Ryn3kfMKtj94887Z8
Kontakt do organizatora: biuro@targirelaksu.pl
Zostań wystawcą: http://bit.ly/2ZkJXjw
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
4.1km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama