reklama

Język koreański w Warszawie

reklama
Język koreański w Warszawie
Budynek "KZSM"
Hoża 66/68, Warszawa
Kiedy: 2019-10-09
Czas trwania: 19:00 - 20:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Jedni oglądają koreańskie filmy. Inni uwielbiają koreańską muzykę. Inni chcieliby tam polecieć na wakacje, a może i na stałe. Inni jeszcze uwielbiają uczyć się nowych języków i chcieliby spróbować swoich sił z językiem koreańskim.

Nie od dziś wiadomo, że Twoje zainteresowanie językiem koreańskim wprawia w innych w osłupienie i wywołuje dziwne reakcje do których Ty już się przyzwyczaiłeś. Teksty typu " oglądasz te dziwne filmy?", "te krzaki czytasz?", "chińskie bajki oglądasz?" są Ci znane i wcale już na nie reagujesz, bo po co. I słusznie!
Nie daj się prowokować, a przede wszystkim nie daj się stłamsić i nie rezygnuj z czegoś, co chciałbyś robić!
Ucz się języka koreańskiego nie dla kogoś, a dla siebie!
Nie rezygnuj, nie reaguj na to co myślą inni, bo tylko Ty wiesz, jak fajny potrafi być koreański i jak fajnie jest rozwijać swoje pasje i kształtować się, jak fajnie poznawać nowych przyjaciół, którzy podzielają Twoją pasję.

Zapraszamy WSZYSTKICH zainteresowanych językiem koreańskim na spotkanie organizacyjne, na którym dowiecie się miedzy innymi, jak nauka tego języka będzie wyglądać. Zobaczycie materiały do nauki, porozmawiamy o podstawowych rzeczach, które będą Wam potrzebne, aby śmiało rozpocząć naukę języka koreańskiego. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana lektorka, która pokaże Ci język koreański od podszewki, ale także wprowadzi w kulturę tego kraju. Dodatkowo , odbędzie się krótka lekcja pokazowa, abyście już na wejściu poczuli tą magię, atmosferę Korei!
Tutaj nikt Was nie wyśmieje, a tylko wesprze i pchnie do przodu.
Nie ma znaczenia, czy już kiedyś uczyłeś się tego języka, nie ma znaczenia, czy nie masz zielonego pojęcia o sprawach kulturowych, a już nie mówimy o języku koreańskim. Nauka jest od podstaw, wiec każdy wyruszy z białą kartką i to od Was będzie zależeć, czy będziecie na niej pisać "te krzaki"

Oczywiście zapraszamy też tych, którzy już kiedyś uczyli się języka koreańskiego i tą naukę chcieliby wznowić. Mamy kilka grup o różnym stopniu zaawansowania. Chcesz dołączyć? Pisz śmiało i poznaj bliżej materiał, który przerabiają uczniowie.
Środa godzina 18 - grupa 1A0 (po 3 miesiącach nauki)
Czwartek godzina 18 - grupa A1
Wtorki od 18 - grupa A2.


Spotkanie odbędzie się w środę 9.10.2019 o godzinie 19 na ulicy Hożej 66/68. Wszelkie informacje znajdują się na stronie naszego wydarzenia, dlatego bądź na bieżąco i polub stronę:

Koreański - Warszawa

Jeśli jesteś pewien uczestnictwa, kliknij "wezmę udział". Pozwoli nam to na obliczenie miejsc siedzących, oraz kserówek.

Spotkanie jest BEZPŁATNE

Do zobaczenia!
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
4.1km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama