reklama

V Dzień Popularyzacji Matematyki

reklama
V Dzień Popularyzacji Matematyki
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, Politechnika Warszawska
ul. Koszykowa 75, Warszawa
Kiedy: 2019-09-12
Czas trwania: 10:00 - 17:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Już po raz piąty zapraszamy wszystkich pasjonatów matematyki do udziału w Dniu Popularyzacji Matematyki, ogólnopolskiej imprezie organizowanej przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej przy współudziale wybitnych popularyzatorów matematyki z całego kraju. W tym roku wydarzenie to w szczególny sposób wpisuje się w obchody Jubileuszowego Roku Matematyki.

Dzień Popularyzacji Matematyki adresowany jest do uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pasjonatów matematyki. Jak co roku, przygotowujemy dla Was bogatą ofertę zajęć matematycznych oraz związanych z zastosowaniami matematyki - uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach, warsztatach, pokazach oraz grach, a także obejrzeć wystawy i filmy o tematyce matematycznej. Będzie też okazja do zmierzenia się z zadaniami olimpijskimi, poznania matematyków z całej Polski, ale też do dobrej matematycznej zabawy.

Tegoroczna edycja skierowana jest głównie do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Uczniów ze szkół podstawowych zachęcamy do udziału w Festiwalu Nauki Małego Człowieka oraz innych wydarzeniach Festiwalu Nauki na naszym Wydziale.

Dokładny program V Dnia Popularyzacji Matematyki pojawi się na stronie
http://dpm.mini.pw.edu.pl/
pod koniec sierpnia.

Na wszystkie zajęcia V DPM wstęp jest wolny, jednak na wykłady i warsztaty obowiązywać będą zapisy - uruchomimy je na początku września.

Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji na wyżej podanej stronie. 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
2.6km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM