reklama

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże


I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże
Kino Muranów
ul. Gen. Władysława Andersa 5, Warszawa
Kiedy: 2019-08-14
Czas trwania: 11:00 - 12:40
Koszt wstępu: 17-19 zł

14 sierpnia, w środę, o godz. 11:00 zapraszamy rodziców i opiekunów na komediowe przedpołudnie z rodziną Verneuil.
„I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże” to druga część perypetii francuskiej rodziny z „Za jakie grzechy, dobry Boże”.

Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.

Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!

ZWIASTUN:

https://www.youtube.com/watch?v=p5dTRqj-v5U

Cykl seansów „Rodzice w kinie” został stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z małymi dziećmi. Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają niemowlę lub dziecko do lat czterech.
Kawiarnia kina jest zaopatrzony w dziecięce menu.

Niemowlaki i dzieci do lat 4 mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu - na sali kinowej przyciszany jest dźwięk oraz stonowane światło, dostępne są również przewijaki.

Na seanse „Rodzice w kinie” zapraszamy w wybrane środy o godz. 11:00.Bilety w cenie 17/19 zł. Dzieci wchodzą bezpłatnie. 

www.facebook.com/events/482365212329096/
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
2.1km/h
1025hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM