reklama
reklama

Współpraca

Z myślą o promowaniu lokalnych firm prywatnych i instytucji działalności publicznej przygotowaliśmy ofertę reklamową. Przedstawiamy podstawowe formaty obecności reklamowej w naszym portalu. Oferujemy szerokie i bezpłatne doradztwo dla wszystkich zainteresowanych zakupem reklamy. Ceny współpracy reklamowej z naszym portalem zaczynają się już od 150 zł netto.

 1. Dodawanie lokali firm w formie podstawowej JEST BEZPŁATNE*

  1. Forma podstawowa (bezpłatna):
   • nazwa firmy
   • pełne dane teleadresowe,
   • adres e-mail
   • adres strony www,
   • krótki opis i długi opis (do 8 tys. znaków)
   • logo
   • zaznaczenie na mapie
     
  2. Forma rozszerzona (płatna)**:
   • galeria 5 dodatkowych zdjęć
   • wyróżnienie wizytówki firmy w pierwszych pozycjach danej kategorii miejsc

  Miejsca to wszystkie firmy, które posiadają lokale usługowe na terenie Śródmieścia. Dodanie miejsca realizuje się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.

 2. Dodawanie wydarzeń w formie podstawowej JEST BEZPŁATNE*

  1. Forma podstawowa (bezpłatna)
   • nazwa wydarzenia
   • infografika
   • dane teleadresowe miejsca wydarzenia
   • daty wydarzenia
   • koszt
   • krótki i długi opis
     
  2. Forma rozszerzona (płatna)**:
   • wyróżnienie wydarzenia w pierwszych pozycjach na stronie głównej

  Wydarzenia to wszelkie inicjatywy organizowane w Śródmieściu lub adresowane do mieszkańców dzielnicy Śródmieście, zarówno komercyjne, jak i non-profit. Dodanie wydarzenia realizuje się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.

 3. Publikowanie promocji / warsztatów / zajęć cyklicznych JEST BEZPŁATNE*

  Firma może bezpłatnie zgłosić poprzez formularz na stronie www organizowane promocje / warsztaty / zajęcia cykliczne - zostaną opublikowane w odpowiedniej kategorii.

 4. Publikowanie ogłoszeń drobnych JEST BEZPŁATNE*

  Dział adresowany jest do sprzedających i kupujących przedmioty oraz oferujących usługi. Ogłoszenie dodaje się poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego w zakładce "ogłoszenia drobne" (max 300 znaków).

 5. Reklama poprzez banery reklamowe**

  1. Top Banner 1 (3 reklamodawców, każdy 1 grafika)

   Najsilniej wyeksponowane miejsce, widoczne jako pierwsze po otwarciu i przez cały czas obecności na portalu. Optymalne do zaprezentowania reklamy w formie multimedialnej. Top Banner 1 umożliwia zwijanie i ponowne rozwijanie reklamy.

  2. Top Banner 2 (3 reklamodawców)

   Drugi w kolejności baner reklamowy na portalu cowwilanowie.pl. Również daje ogromne możliwości multimedialnego przedstawienia produktu lub usług poprzez umieszczenie dwóch niezależnych grafik.

  3. Middle Banner 1, 2 I 3 oraz Bottom Banner

   Banery umieszczone kontekstowo. Mogą stanowić uzupełnienie darmowych wpisów na stronie lub samodzielnie zwiększać zasięgi działalności przedsiębiorstwa. Middle Banner 1 i 2 oferują miejsca reklamowe dla dwóch reklamodawców (każdy do 2 grafik), a Middle Banner 3 i Bottom Banner dla 1 reklamodawcy (po 1 grafice).

  4. Right Box 1, 2 i 3 (każdy reklamodawca do 2 grafik)

   Format reklamowy skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą poinformować odwiedzających portal o swojej działalności poprzez krótki komunikat tekstowy, logo lub zdjęcie. Reklama w Right Box 1 i 2 jest widoczna z każdej podstrony portalu. Right Box 1 i 2 oferują miejsca reklamowe dla trzech reklamodawców a Right Box 3 dla dwóch.

  5. Bottom Box 1 i 2 (każdy reklamodawca - 1 grafika)

   Boxy reklamowe o znaczeniu podobnym do reklam Right Box. W każdym mogą znajdować się grafiki maksymalnie od jednego reklamodawcy.

  Zakup banera reklamowego jest równoważny z wykupieniem podstawowej wersji miesięcznego pakietu reklamowego. Pozwala to na korzystanie z reklamy poprzez wiele dostępnych u nas strumieni, takich jak posty na portalu Facebook, Newsletter itp.

 6. Reklama poprzez publikację postów na portalu Facebook**

  Oferujemy publikację postów na naszym fanpage’u na Facebook’u w ramach pakietów reklamowych, jak również w formie pojedynczych postów. Obecnie posiadamy około 12. tys. fanów na Facebook’u. Daje to ogromne możliwości regularnego informowania mieszkańców o nowościach w ofertach lokali czy promocjach. Możemy zająć się opracowaniem treści i grafik reklamowych.

 7. Publikacja artykułu sponsorowanego**

  Publikacja artykułu sponsorowanego w dziale News daje możliwość przekazania czytelnikom dodatkowych, znacznie obszerniejszych informacji dotyczących swojej działalności.  

 8. Reklama poprzez wpis do Newslettera**

  Przedsiębiorcom zainteresowanym bezpośrednim informowaniem naszych czytelników o swojej działalności, oferujemy możliwość wpisu w newsletterze. Newslettery wysyłamy raz w tygodniu. Z każdym dniem przybywa coraz więcej nowych subskrybentów zainteresowanych tym, co dzieje się w naszej dzielnicy.

 9. Opracowanie reklam internetowych**

  Oferujemy pomoc w przygotowaniu kreacji reklamowych, zarówno tekstowych, jak i graficznych, a także wykonanie profesjonalnych zdjęć i filmów – do opublikowania na naszej stronie, Facebook’u lub na innych portalach internetowych.

* Wszystkie dodane informacje o wydarzeniach, miejscach, warsztatach promocjach oraz ogłoszenia drobne są moderowane przez administratora serwisu. Administrator może podjąć decyzję o niepublikowaniu informacji lub w dowolnym momencie wyłączyć informację już opublikowaną, o czym poinformuje zgłaszającego e-mailem. Zgłaszający ma prawo do wglądu do informacji oraz do ich zmiany za pośrednictwem administratora portalu.

** Wszystkie ceny pakietów reklamowych są ustalane indywidualnie po zapytaniu potencjalnego reklamodawcy. Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych elementów z proponowanej przez nas oferty, a także obecność w banerach reklamowych na wyłączność.  Zapraszamy do kontaktu.

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
2.17km/h
1025hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama