reklama
reklama

O nas

Portal Co w Śródmieściu to warszawski portal informacyjny. Naszym zadaniem jest informowanie mieszkańców tej dzielnicy, ale I całej Warszawy o wydarzeniach, miejscach, warsztatach czy promocjach.

Śródmieście to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Właściwie codziennie pojawiają się nowe miejsca, formy spędzania wolnego czasu z rodziną czy odbywają się ciekawe wydarzenia. Portal Co w Śródmieściu nadąża za wszystkimi wydarzeniami i zapewnia najświeższe informacje.

W dobie mediów społecznościowych nie mogło nas zabraknąć na wszystkim znanych platformach - Facebooku i Instagramie.

Nasze doświadczenie związane z prowadzeniem lokalnych witryn sięga roku 2012, kiedy to powstał nasz pierwszy portal cowwilanowie.pl - obecnie największa strona informacyjna w Wilanowie. Oprócz tego pracowaliśmy w agencjach reklamowych i działach marketingu, dlatego służymy pomocą i doradztwem w sprawie promocji firm i tworzenia kampanii. Interesujemy się najnowszymi trendami w digital marketingu i grafice komputerowej, dlatego z chęcią pomożemy w przygotowaniu materiałów reklamowych.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszych portali cowsrodmiesciu.pl, conamokotowie.pl i cowwilanowie.pl oraz do kontaktu w sprawie szerokich możliwości reklamowych.

Zespół cowsrodmiesciu.pl

 

 

 

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
2.17km/h
1025hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama