reklama
reklama

Miejsca - Gastronomia

Ice Dream

reklama
Ice Dream
adres GALERIA ARKADIA I piętro
godz. otw. pon - czw: 10-22pt - sob: 10-22nd: 10-22
www http://www.icedream.pl
tel. 882 950 202

Gelateria Ice Dream w Arkadii to bajkowe miejsce, które udowadnia, że lody mogą być nie tylko smaczne, ale i piękne. Zwłaszcza jeśli wykona się je własnoręcznie, łącząc ulubione smaki z kolorowymi dodatkami. Self service gelateria to nowe podejście do jedzenia lodów. Każdy nakłada sobie ile chce, a płaci w zależności od tego ile waży porcja. Przepis na idealnego loda jest tu prosty:

1. Wybierz wafelek lub kubeczek
2. Skomponuj smaki
3. Dodaj to, co lubisz
4. Zważ i zapłać

Lody Ice Dream to wszystkie barwy tęczy oraz paleta smaków, wśród których znajdziecie: zieloną herbatę, czarną wanilię, vege mango, a nawet… tęczowego jednorożca. Ostateczny kolor i smak loda zależy jedynie od Waszej wyobraźni! W końcu to Wy jesteście jego twórcami. Ice Dream pomoże uczynić go pięknym. Dzięki dodatkom takim jak: kuleczki z jadalnego brokatu, świeże owoce, wiórki czekolady czy kolorowe posypki zamienicie swojego loda w prawdziwe dzieło sztuki. Aż prosi się, by na koniec zrobić zdjęcie i pochwalić się swoim znajomym.

Poza lodami włoskimi na wagę, w Ice Dream znajdziecie świeżo wyciskane soki oraz wybór najpopularniejszych rodzajów kawy. Gellateria Ice Dream to idealne miejsce, by przyjść z dzieciakami po seansie w kinie, z koleżankami i kolegami po lekcjach, nie mówiąc już o sympatii, którą można tu zabrać na randkę. W końcu, kto z nas nie lubi lodów?
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
3.6km/h
1019hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama